Facebook

Dreamfields

Graj
Ocena 5.0 1

Dreamfields to gra, w której możesz spełnić wszystkie swoje zachcianki, ponieważ akcja toczy się w Twoim śnie! Jako że to wszystko nie dzieje się naprawdę, masz ogrom możliwości, aby Twój sen był jak najfajniejszy i najbardziej perfekcyjny!

O grze Dreamfields

Dreamfields to gra o wysokiej jakości poświęcona rolnictwu i bez wątpienia jest jedną z najbardziej wyjątkowych pozycji gatunku. Najważniejszą rzeczą, która odróżnia ją od innych gier tego gatunku, jest fakt, że ta gra nie jest ograniczona przez "rzeczywistość". Założeniem gry jest to, że odbywa się ona całkowicie w snach, więc nic nie jest niemożliwe, a to prowadzi to do naprawdę wciągających funkcji rozgrywki.

Jedną z największych atrakcji Dreamfields jest to, że dokłada wszelkich starań, aby nowi gracze dobrze rozumieli podstawy gry i nie musieli borykać się z żadnymi podstawami. Gra wita nowych graczy z całą masą zadań samouczka, które można ukończyć, aby dowiedzieć się więcej o grze, a także zdobyć całkiem przydatne bonusy, takie jak doświadczenie i waluta. Samouczek może zostać pominięty, co jest zaletą, którą docenią wielu weteranów, którzy już wiedzą, jak grać w takie gry.

Jeśli chodzi o rozgrywkę, to w gruncie rzeczy jest to mieszanka tradycyjnych elementów rolniczych, a także kilku nowych elementów fantasy. Główny cel jest taki sam, jak zawsze w tym gatunku, który oczywiście rozpoczyna się od małej osady i ostatecznie przekształca się w największe i najlepiej prosperujące gospodarstwo, jakie kiedykolwiek istniało. Jest dużo do zrobienia w grze i istnieje naprawdę dobrze działający system zadań, który przypisuje nam rzeczy do zrobienia, aby upewnić się, że nigdy nie będzie nudnego momentu przez całe doświadczenie!