Facebook

Klondike

Graj
Ocena 4.0 1

W grze Klondike wcielamy się w młodzieńca, który postanawia wyruszyć na wyprawę w poszukiwaniu swojego zaginionego ojca. Na samym początku gry trafiasz do wioski Eskimosów, którzy wskazują Ci miejsce skarbu, który zakopał Twój ojciec. Twoim głównym celem jest przygotowanie się do ekspedycji poszukiwawczej, lecz przygotowania będą bardzo trudne, ponieważ wioska w której się znajdujesz jest zapuszczona i bardzo źle wyposażona. Tak więc będzie musiał zdobyć jedzenie, zmodernizować domy, zbudować warsztaty dla wykonania potrzebnego ekwipunku i dopiero w późniejszym etapie rozgrywki będziesz mógł rozszerzać teren mapy i tym samym przeszukiwać okoliczne miejsca w poszukiwaniu swojego ojca. Nie poddawaj się, wszystko jest w Twoich rękach!

O grze Klondike

W grze Klondike wcielamy się w młodzieńca, który postanawia wyruszyć na wyprawę w poszukiwaniu swojego zaginionego ojca. Na samym początku gry trafiasz do wioski Eskimosów, którzy wskazują Ci miejsce skarbu, który zakopał Twój ojciec. Twoim głównym celem jest przygotowanie się do ekspedycji poszukiwawczej, lecz przygotowania będą bardzo trudne, ponieważ wioska w której się znajdujesz jest zapuszczona i bardzo źle wyposażona.

Zaczynasz w Klondike, wprowadzając się do gry za pomocą kilku okien dialogowych, które wyjaśniają fabułę gry, a następnie podstawową sekwencję samouczków zaprojektowaną, aby nauczyć cię niezbędnych podstaw gry. Samouczek jest dość zwięzły i obejmuje wszystkie niezbędne podstawy w naprawdę niewielkiej ilości czasu, co oznacza dobry samouczek. Gdy samouczek się zakończy, otrzymasz sporo pieniędzy, aby rozpocząć podróż i wyruszyć w świat z Klondike na epickiej przygodzie

Wspaniałą rzeczą w Klondike jest to, że w przeciwieństwie do wielu podobnych gier, ma również całkiem niezłą fabułę. Wcielasz się w rolę młodego człowieka, którego ojciec wybrał się na wyprawę kilka lat temu, ale nigdy nie wrócił. Teraz, gdy jesteś już na tyle dorosły, by wyruszyć na własną przygodę, poczujesz, że twój ojciec żyje i ma się dobrze, co oznacza, że ​​musisz go znaleźć za wszelką cenę, więc wyruszasz w epicką wyprawę, by zlokalizować i połączyć się z innymi. twój dawno zaginiony ojciec po tylu latach.

Rozgrywka Klondike ma na celu połączenie najlepszych elementów budujących miasto z elementami gier rolniczych i zdecydowanie wykonuje to zadanie niemal perfekcyjnie. Rozgrywka jest naprawdę zabawna i dość uzależniająca, więc może być dość trudna do odpuszczenia, gdy już się osiądziesz. Jest mnóstwo rzeczy do zrobienia w grze, takich jak rośliny i plony, hodowla zwierząt, tworzenie struktur i zestaw różnych budynki i mnóstwo innych rzeczy. W Klondike jest mnóstwo różnorodności w postaci wielu różnych roślin uprawnych, zwierząt i budowli, więc znajdziesz wiele rzeczy, które pozwolą Ci pracować godzinami.

Tak więc będzie musiał zdobyć jedzenie, zmodernizować domy, zbudować warsztaty dla wykonania potrzebnego ekwipunku i dopiero w późniejszym etapie rozgrywki będziesz mógł rozszerzać teren mapy i tym samym przeszukiwać okoliczne miejsca w poszukiwaniu swojego ojca. Nie poddawaj się, wszystko jest w Twoich rękach!