Facebook

Golden Acres

Graj
Ocena 5.0 1

Golden Acres - to symulator farmy, gdzie Twoim zadaniem będzie pomoc swojemu wujkowi Fredkowi odbudować jego przecudowną farmę. Zasady są bardzo proste, a rozgrywka niezwykle wciągająca! Możesz naprawiać stare, zniszczone budynki i budować nowe, sadzić przeróżne uprawy, hodować zwierzęta, zbierać plony i sprzedawać je z zyskiem.

O grze Golden Acres

Golden Acres - to symulator farmy, gdzie Twoim zadaniem będzie pomoc swojemu wujkowi Fredkowi odbudować jego przecudowną farmę. Zasady są bardzo proste, a rozgrywka niezwykle wciągająca!
Możesz naprawiać stare, zniszczone budynki i budować nowe, sadzić przeróżne uprawy, hodować zwierzęta, zbierać plony i sprzedawać je z zyskiem.

Nawet jeśli nie masz doświadczenia w grach rolniczych, nie musisz się martwić, ponieważ Golden Acres zaczyna się prawdopodobnie jednym z najbardziej dogłębnych samouczków, jakie widzieliśmy w farmerskiej grze. Samouczek prowadzony jest krok po kroku, łatwy do przyswojenia i choć może trochę długo trwa, to na pewno warto, ponieważ nauczy cię wszystkiego, co musisz wiedzieć o grze.

Pod względem rozgrywki, Golden Acres nie ma żadnych ponadprzeciętnych cech, które wydają się być częścią większości współczesnych gier rolniczych, ale z drugiej strony ma wszystkie wspaniałe cechy i elementy rozgrywki, które zawsze były podstawowymi gatunku gry na farmie. Istnieje mnóstwo różnych upraw, które gracze mogą sadzić na swojej farmie, a także mnóstwo różnych budynków, dzięki którym gracze mogą zamienić zebrane plony w odpowiednie produkty, które można sprzedać po dobrych cenach. Gra oferuje również system klas, który zapewnia graczom rzeczy do zrobienia, aby upewnić się, że każdy ma wyczucie kierunku.

Golden Acres ma także najlepsze funkcje społecznościowe, które tak wielu graczy pokochało przez lata. Jeśli masz znajomych, którzy też grają, możesz wyświetlić listę wszystkich z nich, a na tej liście będziesz mógł bezpośrednio odwiedzić ich farmy. Kiedy jesteś na farmie przyjaciela, możesz pomóc na różne sposoby, np. Podlewać rośliny lub zbierać te, które już urosły. Zdecydowanie zalecamy poświęcić czas, aby pomóc przyjaciołom, kiedy tylko jest to możliwe, ponieważ otrzymamy za to ogromne nagrody, a te z pewnością mogą pomóc w dalszym rozwoju farmy.

Nie czekaj i pomóż swojemu wujkowi w grze Golden Acres!