Facebook

My Hospital

Graj
Ocena 4.0 1

Pokaż NFZ jak to się robi!

O grze My Hospital

My Hospital to typowy Tycoon w którym jesteś początkującym właścicielem małego szpitala ( chociaż na razie to tylko mury i podłoga). Twoim zadaniem jest stworzyć możliwie jak najlepszy szpital i nieść pomoc ludziom z różnymi dolegliwościami.

Otwieraj nowe oddziały, zatrudniaj lekarzy i personel medyczny, pracuj w laboratorium nad nowymi lekami i szczepionkami i oczywiście rozbuduj szpital do granic możliwości! W zamian za udzieloną pomoc, pacjenci z chęcią Ci zapłacą, tak więc nie wahaj się inwestować w nowe oddziały i leki. Pokaż NFZ jak to się robi!

Wylecz ludzi z najdziwniejszych i najśmieszniejszych chorób w My Hospital - najlepsze grze symulacyjnej, w której projektujesz, zarządzasz i utrzymujesz własne centrum medyczne!
Twórz eliksiry, zbieraj i zbieraj własne rośliny lecznicze i produkuj leki dla setek pacjentów potrzebujących twojej pomocy. To świat, w którym panaceum rządzi, a każde leczenie jest dostępne na wyciągnięcie ręki!

Chociaż My Hospital jest taki sam jak każda gra zarządzania szpitalem, to jest to unikalne połączenie gry typu symulacja / biznes / rolnictwo.

Czemu? Cóż, oprócz zarządzania szpitalem w formie budowania własnego centrum leczenia i tworzenia własnych lekarstw, będziesz mógł sadzić i uprawiać własne rośliny medyczne. Po tym możesz użyć roślin leczniczych do wyprodukowania mikstur lub eliksirów, które mogą być również przedmiotem handlu w sklepie. Więc będziesz w stanie zrobić o wiele więcej niż oczekujesz!