Facebook

My Little Farmies

Graj
Ocena 5.0 1

Połącz przyjemne z pożytecznym i rozwijaj swoją wirtualną farmę, czerpiąc przy tym mnóstwo zabawy z kolejnych odkrywanych ulepszeń!

O grze My Little Farmies

Jeśli pragniesz przenieść się w świat bajecznych farm osadzonych w średniowiecznych klimatach, to nie zwlekaj ani minuty dłużej i pobierz ten nietypowy i pełen kolorów symulator zarządzania farmy. Podziwiaj obracające się na wietrze wiatraki i obserwuj jak Twoi pracownicy doglądają Twoich plonów, aby później przerobić je na różne produkty, którymi będziesz handlować z pozostałymi graczami. Rzuć się w wir pracy w tej darmowej grze farmerskiej!

To właśnie w tej przeglądarkowej produkcji zbudujesz swoją własną osadę. Na początku nie będzie przypominała niczym rozwiniętej farmy, ale wraz z postępami na roli, postawisz nowe budynki gospodarcze, a kolejne zdobyte tereny obsiejesz zbożami, obsadzisz owocami, warzywami, a także posadzisz na nich drzewa.

Rośliny to jednak nie wszystko, bo w grając w wirtualną farmę dostaniesz do dyspozycji mnóstwo zwierząt hodowlanych, takich jak świnie, owce, gęsi, króliki i kury. To od Ciebie zależy, czy sprzedasz je na targu, czy też będziesz kolekcjonował wesołą gromadę w celu pozyskiwania kolejnych surowców. Tutaj wszystko jest pod Twoje dyktando, włącznie z kierunkiem, w którym będzie rozwijać się Twoja farma.

Istnieje duża szansa, że ta gra farmerska okaże się jedyną, z którą zostaniesz na dłużej, głównie ze względu na bardzo szeroki wachlarz możliwości i funkcji. Na swojej farmie umieścisz pracowite dziewoje i parobków, którzy przejmą Twoje obowiązki i pozwolą Ci się oddać mniej przyziemnym czynnościom, takim jak ozdabianie Twojego gospodarstwa, czy zarabianie talarów na handlu.