Facebook

My Free Farm 2

Graj
Ocena 5.0 1

My Free Farm 2 to ekscytująca gra o gospodarstwie rolnym, która nie boi się przeskoczyć w przyszłość i wdrożyć nowe rzeczy, które z pewnością podniosą gatunek rolnictwa na nowy poziom!

O grze My Free Farm 2

My Free Farm 2 to ekscytująca gra o gospodarstwie rolnym, która nie boi się przeskoczyć w przyszłość i wdrożyć nowe rzeczy, które z pewnością podniosą gatunek rolnictwa na nowy poziom. Większość gier rolniczych ma tendencję do trzymania się wypróbowanej i prawdziwej formuły, która jest popularna od wielu lat, ponieważ prowadzi do całkiem przyzwoitych gier, ale ta zmienia kilka rzeczy, które sprawiają, że doświadczenie jest odświeżające i wciągające.

Podobnie jak w przypadku większości współczesnych gier rolniczych, My Free Farm 2 zawiera interaktywną i dogłębną sekwencję samouczków, która została stworzona po to, aby nowi gracze zrozumieli wszystkie podstawy gry. Samouczek obejmuje około pierwszych dziesięciu minut rozgrywki, ale najlepsze jest to, że jest to całkowicie opcjonalne, więc jeśli masz już doświadczenie w grach rolniczych, możesz go całkowicie pominąć, aby zaoszczędzić sporo czasu.

Różnorodność jest również ważna w grach rolniczych, a My Free Farm 2 oferuje całkiem sporo. Istnieje wiele różnych struktur do skonstruowania, każda o innym przeznaczeniu. Istnieje wiele różnych rodzajów roślin, które można zasadzić i ogólnie jest to zdecydowanie jedna z lepszych gier hodowlanych o wyższej jakości, jeśli chodzi o różnorodność. Jest również nieskazitelny na poziomie technicznym, ponieważ nie ma w nim prawie żadnych błędów ani zakłóceń, które mogłyby w jakikolwiek sposób przeszkodzić w doświadczeniu.