Facebook

Greedy Gods

Graj
Ocena 5.0 1

Greedy Gods to prościutka gra, której celem jest rozbudowa swojej maleńkiej wyspy. Nie czekaj, zrób to już teraz!

O grze Greedy Gods

Greedy Gods to prościutka gra, której celem jest rozbudowa swojej maleńkiej wyspy. Aby to zrobić musisz kręcić kołem fortuny, z którego wyskakują pieniądze, za które możesz kupić budynki, a później ulepszenia. Oprócz tego możesz jeszcze wylosować punkty ataku na sąsiednią wyspę, gdzie grają w prostą zręcznościową grę możesz oskubać swojego przeciwnika z pieniędzy, możesz też wylosować punkty obrony, które pomogą Ci przetrwać odwet.

A zatem, czy kiedykolwiek chciałeś zbudować własne niebiańskie królestwo? Greedy Gods pozwala ci to zrobić! Zakręć kołem losu, aby zbierać różne nagrody i akcje. Nagrody obejmują złote kredyty i tarczę, a akcje obejmują atakowanie i kradzież. Atakuj wrogie wyspy i kradnij ich złoto! Aby ukraść wrogie złoto, musisz napełnić piorunującą energię, aby wyzwolić niszczycielski atak. Ewentualnie, aby zaatakować wroga, musisz wybrać przedmiot w swojej bazie, aby celować.
Na wyspie można budować różne przedmioty, w tym łódź żaglową, konia trojańskiego i świątynię. Każdy przedmiot można zmodernizować, używając złota, które zdobywasz z koła losu. Więcej obrotów generuje na kierownicy fortuny co godzinę, więc upewnij się, że ciągle sprawdzasz grę! Czy staniesz się chciwym bogiem i stworzysz prawdziwy raj na wyspie?

Twoim celem jest maksymalne rozbudowanie wysepki. Nie czekaj, zrób to już teraz!