Facebook

Rail World

Graj
Ocena 5.0 1

Przygotuj się na swoją przygodę z torami kolejowymi już dziś!

O grze Rail World

Zanurz się w fascynującym świecie pociągów! W Rail World stworzysz własne imperium kolejowe. W tej ekscytującej grze kolejowej zbudujesz własną flotę lokomotyw parowych, spalinowych i elektrycznych, które pozwolą Ci odejść prosto! Planuj i realizuj rozległe sieci kolejowe w całej Europie. Zostań mistrzem torów!

Wszyscy na pokład! Zaczynamy: Odkryj niezwykłe okazje przed tobą w tej niezwykłej grze kolejowej. Zbuduj swój własny dworzec kolejowy, rozbuduj sieć kolejową, transportuj pasażerów i towary, zwiększ dochody i reinwestuj w rozbudowę swojej infrastruktury. Pozwól się oczarować tym udanym połączeniem symulacji biznesowej i gry budowania miasta.

Spotkaj się z mnóstwem nowych przyjaciół i poznaj dziwaczną obsadę postaci pracujących na co dzień w wirtualnym pociągu - od dyrygenta Carola po umięśnionego Mike'a, który zajmuje się układaniem ścieżek. Zobacz wszystko, co ma do zaoferowania ta wyjątkowa gra o mieście. Im dalej będziesz postępować w tej biznesowej grze symulacyjnej, tym więcej opcji zostanie wyłożonych przed tobą w tym potentacie. Przygotuj się na swoją przygodę z torami kolejowymi już dziś!

Ta porywająca gra o pociągu może być odtwarzana tylko online.