Facebook

Smeet

Graj
Ocena 5.0 2

Prawie tak jak w prawdziwym świecie. Nie czekaj, spróbuj swoich sił w Smeet!

O grze Smeet

Smeet - to Simsopodobny symulator życia, w którym przejmujemy kontrolę nad naszą wirtualną postacią i prowadzimy ją przez życie. W tej przeglądarkowej grze możesz stać kim zechcesz, o ile wiąże się to z modą. Masz możliwość kupienia setek ubrań i dodatków, za pieniądze, które będziesz musiał zarobić ciężko pracując w kamieniołomach :D Tak naprawdę, czeka Cię mnóstwo prostych zadań na zasadzie point& click, więc nie będzie aż tak ciężko ;) W grze musisz też utrzymywać relacje towarzyskie z innymi "simami", to bardzo ważne, ponieważ im więcej mamy przyjaciół, tym szybciej można osiągnąć sukces. Prawie tak jak w prawdziwym świecie.

Gdy wkroczysz w trójwymiarowy świat Smeet, otrzymasz możliwość dostosowania swojego wyglądu i odwiedzenia domu 3D! Po krótkich instrukcjach dotyczących poruszania swojego awatara, otrzymasz wolną rękę, aby odkryć nowy dom, a także szereg zadań, dzięki którym nauczysz się podstawowych kontroli i wyruszysz na dobry początek w Smeet.

Podczas sprawdzania wirtualnego domu zdasz sobie sprawę, że istnieje wiele rzeczy, które są interaktywne. Niektóre z nich będą produkować codziennie darmowe Dimes - To jest waluta w grze, której będziesz używać dużo; niektóre z nich będą produkować boostery, co z kolei umożliwi wykonywanie wielu czynności, takich jak podlewanie roślin w swoim ogrodzie lub wykonywanie czynności zbierania lub zbierania składników; a niektóre z nich dadzą Ci Punkty Sławy, które będziesz potrzebować, aby zdobyć kolejne poziomy i odblokować nowe pokoje do swojego domu 3D.

Będąc taką społeczną grą, będziesz mogła spotkać się i porozmawiać z fajnymi i nowymi ludźmi. Istnieje również wiele rzeczy do zrobienia z nowo odkrytymi przyjaciółmi w Smeet. Możesz przesłać wideo na jeden z ekranów w pokoju i obejrzeć film razem. Możesz także oglądać wydarzenia online na żywo, rozwiązywać łamigłówki lub wykonywać zadania obok siebie!