Facebook

Undermaster

Graj
Ocena 5.0 1

Wejdź do fantastycznego świata Undermaster i stwórz swój własny loch, do którego sprowadzisz najbardziej pokręconych mieszkańców podziemi. Przebywaj z koboldami, przybij piątkę goblinom i przyglądaj się, jak czarnoksiężnicy doskonalą swoje umiejętności w bibliotece. W tej darmowej grze przeglądarkowej jesteś prawdziwym władcą podziemi!

O grze Undermaster

Undermaster oferuje nam fantastyczny świat, w którym tworzymy swój własny kąt w podziemiach i wypełniamy go po brzegi różnorodnymi mieszkańcami podziemi. Do naszego przytulnego lochu możemy zaprosić okazałe ogry, hordy goblinów lub bardziej cywilizowanych czarnoksiężników doskonalących swoją wiedzę w bibliotekach. Jak sami mogliście już wywnioskować, to w tej grze wcielamy się w prawdziwego pana i władzę podziemi!

Undermaster to przeglądarkowa gra, dzięki czemu będziemy mogli zaglądać do naszego lochu w każdej chwili, nie przejmując się tym samym ekranami ładowania. Wybieramy się zatem na wyprawę do mrocznych podziemi, w których to wybudujemy i będziemy rozwijać swój własny loch. To właśnie na tym miejscu będzie skupiała się rozgrywka. Podczas naszej przygody w świecie Undermaster nie jesteśmy osamotnieni, gdyż będziemy mieli okazję poznać wielu niezależnych bohaterów, którzy z pewnością wyciągną swoją mroczną dłoń i pomogą w rozbudowywaniu dungeona. Bardzo przydatne są bez dwóch zdań Koboldy, które pomogą nam przy rozbijaniu ścian przed kładzeniem nowych płyt.

Warto wiedzieć, że wcielamy się w pana podziemi z pełnymi tego konsekwencjami. Dosłownie każdy mieszkaniec l jest zależny od naszej wszechmocnej woli. Wiecznie głodne gobliny z pewnością dadzą nam o sobie znać w odpowiednim momencie, a bez dwóch zdań doceniają przygotowywane przez koboldy steki.
Z kolei wampiry oczywiście preferują jeszcze bardziej krwiste pożywienie, więc dobrym pomysłem będzie wysłanie ich na łowy.

Na opis się skończy, ponieważ odkrywanie Undermaster samemu jest szalenie ciekawym zajęciem, od którego ciężko się oderwać!