Facebook

Charm Farm

Graj
Ocena 5.0 1

W Charm Farm Twoim zadaniem będzie pomóc magicznej wróżce Kai w odbudowaniu magicznego lasu. Co będziesz mógł zbudować? Praktycznie wszystko, zaczynając od domostw, sklepików, laboratoriów, kończąc na farmach, dzięki którym będziesz w stanie sadzić magiczne rośliny.

O grze Charm Farm

Charm Farm jest naprawdę zabawną i wyjątkową grą rolniczą opartą na Facebooku, która łączy w sobie tradycyjne koncepcje gier rolniczych z elementami magicznymi, aby uzyskać wyraźne i świeże wrażenia, i tak właśnie jest, ponieważ ta gra jest bardzo odświeżająca i znacznie różni się od większości gier tego gatunku.

Zaczynając w Charm Farm, najpierw spotkamy się z małym przerywnikiem filmowym, który wprowadzi nas do gry i przedstawia interesującą historię, po której następuje rzeczywista rozgrywka wraz samouczkiem, która krok po kroku zaprojektowana jest, aby nauczyć nas wszystkich niezbędnych podstaw i kontroli gry. Podczas sekwencji samouczków otrzymamy także spore pieniądze oraz nagrodę, która jest świetnym prezentem na rozpoczęcie gry.

Fabuła Charm Farm opowiada o tym, że ​​kiedyś był to spokojny las, który był pilnowany i strzeżony przez wróżkę o imieniu Kaya. Wszystko było spokojne i harmonijne, dopóki Garp, zły czarnoksiężnik i jego armia nie zaatakowali lasu, który odwiódł Kaye i wpadła w panikę wśród mieszkańców. Kaya szuka teraz naszej pomocy, aby przywrócić cały teren do stanu, w którym kiedyś był spokojny i piękny.

Rozgrywka Charm Farm różni się nieco od tradycyjnych gier rolniczych. Pierwszą ważną zmianą, jaką zauważycie, jest to, że wszelkie zadania, które muszą zostać wykonane, takie jak tworzenie struktur, sadzenie, zbiory plonów i wszystkie powiązane rzeczy, muszą być wykonywane przez pracowników znanych jako Shmoos. Dzięki temu nie będziemy znudzeni oklepanym schematem.