Facebook

Dining Zoo

Graj
Ocena 5.0 1

Dining Zoo od samego początku zaskakuje nas fabularnie! Gra zaczyna się od momentu, kiedy to na ziemię przylatuje UFO i zamienia wszystkich mieszkańców planety w.. zwierzęta. Co więc trzeba zrobić, żeby uratować te biedne zwierzęta?

O grze Dining Zoo

Dining Zoo to niesamowita gra oparta na restauracjach, która odbywa się w świecie, w którym każda osoba została przekształcona w zwierzę. Ta gra ma unikalne ustawienie, najlepszą jakość rozgrywki i najlepsze efekty wizualne, więc gdy już się na to zdecydujesz, jest mało prawdopodobne, że zechcesz odejść, ponieważ jest to przyjemne doświadczenie.

Jedną z naprawdę imponujących rzeczy w Dining Zoo jest fakt, że gra rozpoczyna się od niesamowicie szczegółowej sekwencji samouczków, która została opracowana specjalnie po to, aby nauczyć graczy podstaw gry. Samouczek jest krok po kroku, więc łatwo jest go śledzić, a do czasu, gdy wykonasz każde zadanie, które ci przypisujesz, będziesz miał głębokie świadomość o działaniu tej gry i będziemy mógli przejść przez samouczek, jak i całą grę nie posiadając żadnych problemów.

Rozgrywka Dining Zoo jest mieszanką zarządzania czasem i restauracją. Gra toczy się wokół budowania restauracji i obsługi wszystkich zwierzęcych klientów, którzy do niej przychodzą. Pragnę podkreślić, że jest to zdecydowanie jedna z najtrudniejszych gier tego rodzaju, ponieważ z jakiegoś powodu restauracja zawsze będzie zatłoczona wśród klientów, a na dodatek w poczekalni czeka linia klientów. Z powodu tej obłędnej liczby klientów, musisz upewnić się, że zawsze grasz szybko i sprawnie, ponieważ nie możesz poświęcić nawet jednej sekundy, gdyż może to oznaczać różnicę między szczęśliwym lub wściekłym klientem.