Facebook

Family Barn

Graj
Ocena 5.0 1

Co wiesz o życiu na wsi? Jeżeli niewiele, to masz świetną okazję na zapoznanie się z urokami wiejskiego życia! Dowiedz się jakie składniki są potrzebne do wytworzenia pieczywa, naucz się zbierać miód, produkuj mnóstwo smakołyków i doprowadź swoją farmę do rozkwitu.

O grze Family Barn

Co wiesz o życiu na wsi? Jeżeli niewiele, to masz świetną okazję na zapoznanie się z urokami wiejskiego życia!
Dowiedz się jakie składniki są potrzebne do wytworzenia pieczywa, naucz się zbierać miód, produkuj mnóstwo smakołyków i doprowadź swoją farmę do rozkwitu.

W grze masz mnóstwo opcji rozbudowy i dekoracji swojej farmy. Tylko od Twojej wyobraźni zależy, jak będzie wyglądać wioska. Zbieraj monety, modernizuj budynki i stań się prawdziwym sołtysem! Wszystko to możliwe w Family Barn!

Rozpoczęcie gry w Family Barn jest bardzo proste, ponieważ gra ułatwia nowym graczom grę z naprawdę dobrą sekwencją samouczków, która obejmuje kilka pierwszych zadań / zadań w grze. Te samouczki kończą się dość szybko i są całkiem satysfakcjonujące, więc są świetnym sposobem na poznanie gry bez marnowania zbyt wiele czasu, a także na zdobycie dodatkowej waluty na wczesnym etapie.

Pod względem rozgrywki Family Barn jest zdecydowanie punktualny. Gra jest w stanie dostarczyć wszystkich rzeczy, które sprawiają, że gra w gospodarstwie jest świetna, takich jak mnóstwo odmian roślin uprawnych, mnóstwo zwierząt, które możesz wędrować po swoim gospodarstwie produkującym produkty i oczywiście możliwość sprzedaży dowolnych produktów za dodatkowe pieniądze. Istnieje również opcja rozszerzenia farmy jeszcze bardziej, jeśli zabraknie Ci miejsca i nadal chcesz ją rozwijać jeszcze dalej.

Przekonasz się, że zwykłe funkcje towarzyskie zwykle spotykane w grach rolniczych są takie, jak odwiedzanie farm swoich znajomych i pomaganie na wiele różnych sposobów, takich jak zbieranie plonów lub karmienie zwierząt. Biorąc wszystko pod uwagę, choć może nie mieć nic nowego ani nowatorskiego do zaoferowania pod względem funkcji, to fakt, że gra tak dobrze gra, jest sam, aby uczynić ją wartą niczyjej chwili.

Przechodząc do warstwy wizualnej, to Family Barn jest ładnym tytułem, na który warto popatrzeć. Grafika jest na najwyższym poziomie, a animacje są naprawdę płynne. Jasne kolory sprawiają, że rzeczy wyglądają o wiele bardziej atrakcyjnie i istnieje wiele dynamicznych elementów, które sprawiają, że gra wydaje się bardziej realistyczna i wciągająca.