Facebook

Horse Farm

Graj
Ocena 5.0 1

Stwórz własną stadninę!

O grze Horse Farm

Pozwól się oczarować Horse Farm - uroczej grze konnej dla entuzjastów jeździectwa w podróży! Zbuduj własne stadnina koni, hoduj piękne konie, rozpieszczaj swoich kumpli i zapewnij swoim gościom wymarzone wakacje, których nie zapomną!

Buduj stajnie, stodoły i loże. Kompletne zadania związane z jazdą konną nitów i rozpieszczaj swoich gości Konną Farmą kulinarnymi przysmakami i szeroką gamą zajęć związanych z jazdą konną. Będziesz mógł zatrzymać wszystkie rodzaje różnych koni od Appaloosas do Kucyków Szetlandzkich, Arabów, Hanowersów i wielu, wielu innych. Mieszaj różne rasy i zdobądź źrebaki, które odziedziczą specjalne zdolności i wygląd od rodziców.

Horse Farm oferuje wyjątkową grę z niezliczonymi możliwościami dostosowywania rozgrywki. Poznaj bogaty i pięknie zaprojektowany świat tej gry o koniach, gdy będziesz budować własną akademię jazdy na swoim tablecie lub smartfonie. Zaczniesz budując swoją pierwszą stajnię i kupując swojego pierwszego konia. Jednak wkrótce będziesz robił o wiele więcej, przyciągając gości na swoje ranczo konia, zapewniając wygodne kwatery, pyszną żywność i zarabiając pieniądze z codziennego biznesu w stajni.