Facebook

My Free Circus

Graj
Ocena 5.0 1

Realizuj coraz to bardziej wymyślne pokazy cyrkowe, aby zwiększać swój prestiż w My Free Circus!

O grze My Free Circus

Stało się! W końcu możesz stać się dyrektorem cyrku, a wszystko to dzięki uprzejmości darmowej przeglądarkowej gry symulacyjnej My Free Circus. To właśnie tutaj zaprojektujesz własny teren cyrku, który z biegiem czasu urozmaicisz różnymi stoiskami, a hodowane przez Ciebie egzotyczne zwierzęta zrobią prawdziwy show w towarzystwie uzdolnionych artystów, których zatrudnisz.

W tej symulacji cyrku przyciągniesz tłumy gości, których oczy i dusze są spragnione prawdziwego widowiska. W My Free Circus będziesz zarabiać specjalną walutę, która pozwoli Ci na rozbudowanie swojego cyrku i odkrywanie nowych unikalnych opcji.

Z każdym zdobytym poziomem – oprócz aktywowania nowinek – otrzymasz szereg różnych nagród, w tym pieniądze, wyjątkowe przedmioty, a także bilety VIP. Ta cyrkowa gra skupia w sobie wielu graczy z całego świata, którym będziesz w stanie pomagać, a za tę pomoc odkryjesz karty przyjaźni.

Dyrektor cyrku postawi Cię w obliczu ciekawych wyzwań pozwalających Ci na ciągły rozwój Twojej posesji. Nie są to misje obowiązkowe, ale jeśli zależy Ci na jak najbardziej prężnym rozwoju cyrku, to mogą okazać się one nad wyraz pomocne.

Pamiętaj, żeby spełniać życzenia osób odwiedzających Twój cyrk. Z czasem mogą one chcieć, aby teren się powiększył lub by poszczególne zwierzęta były dokarmiane w specjalny sposób. Właśnie te mini-zadania pomogą Ci zdobywać bilety VIP, które są najcenniejszą nagrodą w tej przeglądarkowej symulacji zarządzania cyrkiem.

Bierz udział w wydarzeniach, które także przyniosą Ci rozmaite nagrody, takie jak pieniądze, luksusowe przedmioty, czy wspomniane wcześniej bilety VIP.