Facebook

My Free Zoo

Graj
Ocena 5.0 1

W My Free Zoo wcielisz się w szefa Zoo sprawującego funkcję zarządzcy ogrodu zoologicznego online. Wcielaj swoje pomysły w życie, dbaj o zwierzaki i zbuduj wspaniałe Zoo, jakiego jeszcze nikt nie widział!

O grze My Free Zoo

W My Free Zoo wcielisz się w szefa Zoo sprawującego funkcję zarządzcy ogrodu zoologicznego online. Wcielaj swoje pomysły w życie, dbaj o zwierzaki i zbuduj wspaniałe Zoo, jakiego jeszcze nikt nie widział.

W tej niezwykle zabawnej grze na przeglądarkę dostaniesz do dyspozycji różne możliwości operowania swoim wirtualnym Zoo, począwszy od opieki nad zwierzętami (karmieniem, zabawianiem), aż po współpracę ze znajomymi poprzez ciekawe mechanizmy organizacji. Możliwe jest również sadzenie drzew, kwiatów, ich pielęgnacja, a także urozmaicanie wyglądu swojego zoo poprzez różne dekoracje i barwne dodatki.

Rola dyrektora zoo w My Free Zoo pozwoli Ci na kompleksowe zarządzanie tą placówką pełną egzotycznych zwierząt i roślinności. W dowolnej chwili możesz przebudować swój ogród, dopasować go do potrzeb gości lub totalnie odmienić jego oblicze. Zmodyfikujesz wybieg dla zwierząt, zdecydujesz z jakich elementów ma on zostać wybudowany, a poza tym będziesz mieć wpływ na to, jakie zwierzęta tam zamieszkają.

Z momentem osiągnięcia 15 poziomu, możesz dołączyć do istniejącej już organizacji lub założyć własną – decyzja należy do Ciebie. Pamiętaj, że koszt założenia własnej organizacji to 250 000 ZD (waluta obowiązująca w My Free Zoo). Organizacje łączą graczy My Free Zoo i pozwalają na gromadzenie wspólnej i usprawnioną kooperację pomiędzy dyrektorami ogrodów zoologicznych.

My Free Zoo to gra przeglądarkowa dostępna zupełnie za darmo, a istnieje już od 2006 roku, dzięki czemu udało jej się zgromadzić miliony graczy z całego świata. Dołącz do nich i zatrać się we wciągającej symulacji Zoo online.