Facebook

My Sunny Resort

Graj
Ocena 5.0 8

Zagraj w My Sunny Resort, poznaj pozostałych graczy i razem cieszcie się tym, co oferuje ten darmowy i wkręcający symulator zarządzania obiektami hotelowymi!

O grze My Sunny Resort

Czujesz w sobie dryg do zarządzania? Wiesz, że nikt tak nie rozwinie hotelu, jak Ty? W takim razie pobierz zagraj w przeglądarkowe My Sunny Resort i stwórz plażowe wczasowisko, które rozrośnie się do najlepszego kurortu w okolicy.

W tym symulatorze menadżera hotelu nie da się nie poczuć wakacyjnej atmosfery, która od samego początku towarzyszy graczom. Plaże pełne gładkiego piasku, bungalowów i mnóstwo innych atrakcji sprawią, że myślami przeniesiesz się na prawdziwe wakacje. To doskonała okazja ku temu, żebyś sprawdził się jako manager online i rozwinął skrzydła w My Sunny Resort.

My Sunny Resort to gra, która zawiera zarówno opcje gry managera online, a także rozrywki mniej typowe dla tego gatunku gier. Podziwiaj lazurowe fale pięknego morza, które rozbijają się o wybrzeże, dbaj o swoich gości, buduj i rozwijaj restauracje, sklepy, baseny i inne atrakcje dla turystów. Jedno jest pewne - w My Sunny Resort doświadczysz rozrywki, która wciągnie Cię na wiele godzin. Zdobywaj nowe poziomy i poznawaj nowe obszary gry oraz funkcje, które pomogą Ci zyskać opinię najlepszego managera hoteli wśród graczy.

Przed Tobą nowe cele i wyzwania! Pamiętaj, że Twoim głównym zadaniem jest przekształcenie skromnego ośrodka wypoczynkowego w luksusowy kompleks hotelowy i stworzenie tylu oddziałów swojego resortu, ile jesteś w stanie wybudować w każdym miejscu na całym świecie. Tutaj rozwiniesz skrzydła jako manager online - zatrudnisz więcej pracowników, poszerzysz swoją strefę wpływów i wzbogacisz się o kolejne zera na koncie. Pamiętaj jednak, żeby mądrze inwestować, ponieważ waluta zebrana w grze pomoże Ci we wprowadzaniu usprawnień na terenie Twojego kompleksu.