Facebook

Royal Story

Graj
Ocena 5.0 1

Grę charakteryzuje kolorowa grafika, mnóstwo dekoracyjnych opcji i przystępność zabawy, aby każdy, niezależnie od wieku znalazł coś dla siebie!

O grze Royal Story

Stwórz swoje własne Royal Story i wybuduj królestwo jak z bajki! Aby stworzyć swoje wymarzone miejsce, musisz jednak trochę się postarać. Zasady jednak są bardzo przejrzyste i przystępne dla każdego. Buduj zamki, hoduj i zbieraj rośliny i krzewy, modernizuj budynki i rób wszystko, aby każdy kto trafi do Twojego królestwa, opuszczał je z otwartymi ustami.

Royal Story próbuje zaimplementować opowieść, ale sama historia nie jest aż tak imponująca. W zasadzie wcielasz się w rolę księcia lub księżniczki, która stara się odbudować swoje imperium tak szybko, jak to możliwe.

Aby to zrobić, musisz zadbać o wiele przyziemnych zadań, takich jak oczyszczanie ziemi, opiekowanie się zwierzętami, parzenia kawy, platerowanie plonów, zbiory i tak dalej. Wszystko, co uprawiasz, można sprzedać za monety, które z kolei można wykorzystać do zakupu budynków, zasobów i tak dalej.

Ekonomia gry jest zaskakująco dobra i z pewnością dodaje wiele doznań, które są mile widziane. Z drugiej strony utkniesz na swojej części ziemi przez bardzo długi czas, zanim wydarzy się coś ciekawego, ponieważ zawsze będziesz prowadzony przez questy. Czasami jednak te misje nie będą dokładnie tym, co chcesz zrobić, aby rozwinąć swoje królestwo.

Mimo to misje są ogólnie różne i będziesz się świetnie bawić. Podczas gry otrzymujesz także wiele nagród, z których większość jest przyznawana w określonych kluczowych momentach gry, na przykład w celu uzyskania nowego poziomu.

Możesz rozszerzyć swoją ziemię, korzystając z pieniędzy, które zyskasz, sprzedając swoje uprawy i inne rzeczy wyprodukowane w królestwie. Ponieważ Royal Story jest darmową grą, masz możliwość płacenia prawdziwych pieniędzy za przedmioty w grze w tym przypadku rubiny. Te rubiny można wykorzystać do odblokowania specjalnych przedmiotów, przyspieszenia procesu budowy itd. Z czasem zyskujecie darmowe rubiny, ale nie można ich szybko zdobyć, bo zajmuje to dużo czasu.