Facebook

Stonies

Graj
Ocena 5.0 1

W drogę do epoki kamiennej!

O grze Stonies

Stonies – Zostań przywódcą w epoce kamienia!
Przeżyj na własnej skórze pierwszą epokę historii ludzkości i zapoznaj się z grą epoki kamienia - Stonies. W pasjonującej aplikacji uczysz swoje plemię polowania, rozpalania ognia oraz budowy różnorodnych warsztatów produkcyjnych i zabudowań mieszkalnych w ich prymitywnej osadzie.

Poprowadź Stonies przez brzemienną w skutki epokę historii ludzkości. Odkryj świat pełen niebezpieczeństw, wyzwań i porywających zadań. Wspieraj podopiecznych z epoki kamienia w rozwoju od ludzi pierwotnych do cywilizowanych mieszkańców osad w niezwykłej symulacji życia.
Świetne przeżycia w grze w praczasach

Produkuj bronie, przerabiaj drewno na włócznie i poluj przy ich pomocy na zające i jelenie, by zapewnić przeżycie swojego plemienia. Stonies to jedyna w swoim rodzaju symulacja życia na twojego smartphona lub tableta. Stonies to fascynująca symulacja ekonomiczna, w której z pomocą swojego plemienia wypełniasz pasjonujące misje. Rozpocznij przygodę u początku dziejów, badaj naturę u boku jaskiniowców, naucz ich wielu pożytecznych umiejętności, w tym przeróbki drewna i skóry i powiększaj systematycznie strefę wpływów swojego plemienia w grze epoki kamienia.

W drogę do epoki kamiennej!

Pobierz porywającą mieszankę symulacji życia pierwotnego z grą ekonomiczną i wyślij Stonies do prehistorycznego życia. Dowiedź swojej smykałki jako przywódca plemienia epoki kamienia w aplikacji Stonies. By móc rozpocząć przygodę potrzebujesz urządzenie mobilne i stabilne połączenie z internetem. Do dzieła!