Facebook
16.11.2021

Duży dodatek do Warframe - New War już w grudniu.


Warframe: New War został ostatecznie przedstawiony w lipcu na TennoCon 2021, ale niestety nie została podana data premiery dodatku. Deweloper Digital Extremes ogłosił, że duża ekspansja (która po raz pierwszy została zaprezentowana na TennoCon 2018) ma w końcu zawitać w grudniu.

 

Rozszerzenie New War, największa misja w historii Warframe, doda nowe grywalne postacie, środowiska i 48 unikalnych Warframe w grze. Dostępne będą również nowe opcje dostosowywania, broń i akcesorii, a Digital Extremes obiecało również, że New War odpowie na „od dawna zadawane pytania dotyczące jego odważnej i intymnej historii”, która na podstawie zwiastuna wydaje się być trochę skomplikowana. Przed rozpoczęciem New War, niektóre stare Warframe'y powrócą w Prime Resurgence, pierwszym w historii programie odsklepiania Warframe, który rozpocznie się 16 listopada. zbroja – oraz powiązane bronie i akcesoria Prime, które wcześniej zostały wycofane z nagród. Wskrzeszony sprzęt będzie dostępny rotacyjnie co tydzień po premierze New War w grudniu za pośrednictwem nowego dostawcy, Varzii, który pomoże graczom odzyskać uśpioną technologię Orokin przy użyciu nowych zasobów Aya i Regal Aya. Oto, co jest w sklepie i kiedy możesz je zdobyć:

 

Tydzień 1: 16 listopada – Mag Prime i Nova Prime

Tydzień 2: 23 listopada – Limbo Prime i Trinity Prime

Tydzień 3: 30 listopada – Mesa Prime i Hydroid Prime

Tydzień 4: 7 grudnia – Volt Prime i Loki Prime

Tydzień 5: 14 grudnia – Vauban Prime i Ash Prime

Tydzień 6: 21 grudnia – Oberon Prime i Nekros Prime

Tydzień 7: 28 grudnia – Saryn Prime i Valkyr Prime

Tydzień 8: 4 stycznia – Ember Prime i Frost Prime

11 stycznia – Ostatnia szansa na zawartość z tygodni 1-4 oraz Rhino Prime i Nyx Prime

18 stycznia – Ostatnia szansa na zawartość tygodni 5-8 oraz Rhino Prime i Nyx Prime

„Prime Resurgence przyniesie potężne Prime Warframe graczom, którzy w nim uczestniczą, i stworzy ekscytujące wrażenia dla nowicjuszy i kolekcjonerów Warframe, jednocześnie przygotowując wszystkich do premiery The New War”. Zwiastun filmowy New War zostanie zaprezentowany podczas transmisji na żywo deweloperów na Twitchu, która rozpocznie się 30 listopada.