Facebook
08.12.2021

Jak zdobyć Spider Man Web shooter w Fortnite.


W Fortnite Chapter 3, Season 1,  zadebiutuje Spider-Man  i będzie czymś więcej niż tylko skórką postaci. Będziesz mógł używać Spider-Man’s Web Shooters, z dowolną skórką, ponieważ niedługo będzie to mityczna broń w Fortnite. Napewno nie będzie tania i na pewno będzie poszukiwana przez wielu graczy, więc będzie trzeba wiedzieć gdzie i jak zdobyć Spider-Man’s Web Shooters w Fortnite Chapter 3.

Mythic Web Shooters

Kiedy Mythic Web Shooters trafią do Fortnite, będzie to drugą bronią na poziomie mitycznym w grze w tym sezonie, dołączając do Mitycznego karabinu szturmowego MK-7 The Foundation. Web Shooters przypadkowo pojawiły się w grze podczas premiery Rozdziału 3, co dało nam nie tylko wskazówkę na temat tego, jak będą działać, ale także gdzie można je kupić.

W tej chwili Epic powiedził, że Web Shooters nie będą dostępne w grze przed 11 grudnia, czyli w najbliższą sobotę. Może się zdarzyć, że Web Shooters pojawią się w przyszłej wtorkowej aktualizacji, być może nawet 14 grudnia. Można było je zdobyć w Greasy Grove przez NPC Guaco, żywe taco. Podczas gdy Web Shooters były krótko dostępne z powodu błędu, Guaco sprzedawało je za 400 sztabek złota, co stanowi mniej więcej średnią cenę za egzotyczną lub mityczną broń Fortnite.


Dzięki Spider-Man’s Web Shooters będziesz mógł poruszać się po mapie  ze względną łatwością. Nie jest jasne, czy możesz używać Mitycznego również ofensywnie, czy tylko do przemierzania. Wydaje się również, że posiada on  czas odnowienia, aby zapobiec spamowaniu go przez graczy.