Facebook
16.11.2021

OUTRIDERS - New Horizon. Dodatek to gry.

Wczoraj odbyła się prezentacja związana z grą, Outriders. Przedstawiciele firmy Square Enix i studia People Can Fly oficjalnie ogłosili, że już dzisiaj, 16 listopada o godz. 18:00, do gry zawita pokaźnych rozmiarów darmowy update o tytule New Horizon.

Update wprowadza kilka zmian. Dodano cztery nowe ekspedycje, nowy system transformacji, zrezygnowano z liczników czasu w ekspedycjach, nowe skórki broni, poprawiony balans klas, umiejętności i modyfikacji. Zmieniono sklep Tiago i jego towarów, a także wprowadzono wiele różnego rodzaju ulepszeń i modernizacji.

Dowiedzieliśmy się, że w 2022 roku również zostanie wydane rozszerzenie tej gry o tytule Outriders: Worldslayer. Chociaż termin premiery tego dodatku nie został jeszcze podany, więcej informacji mamy otrzymać na wiosnę.

Outriders to kooperacyjna strzelanina RPG dla 1–3 graczy, osadzona w oryginalnym, mrocznym uniwersum s.f. Podczas gdy ludzkość będzie wykrwawiać się w okopach planety Enoch, ty stworzysz swojego Outridera i wyruszysz w podróż przez niebezpieczną planetę. Połączenie dynamicznej strzelaniny z potężnymi mocami i stale rosnącym arsenałem dziwnych broni oraz sprzętu zapewni w grze Outriders wiele godzin rozgrywki, prosto od twórców najlepszych strzelanek ze studia People Can Fly.

 

Gra jest dostępna na PlayStation 5, Xbox Series X, PlayStation 4, Xbox One, PC i Google Stadia.