Facebook
22.08.2021

Piosenki Minecraft

Minecraft jest bardziej rozbudowaną grą niż może się niektórym graczom wydawać. Pomijając modyfikacje graczy czy nawet oficjalne aktualizacje, to tworzone są nawet piosenki bazujące na tej grze, które osiągają popularność na poziomie zwykłych utworów muzycznych. W tym artykule przedstawimy wam kilka z nich, które z pewnością przypadną do gustu fanom Minecrafta. Warto wspomnieć, że na stronie bananki.pl możliwe jest wykonanie filmu np. właśnie w formie piosenki, za którą otrzymamy specjalne punkty (bananki), które wydamy na przeróżne rzeczy. 

 

1. ♪ ALEX ♪ - Minecraft Piosenka Parodia "ONA BY TAK CHCIAŁA"

 

Najbardziej znaną i efektywną formą tworzenia piosenek o Minecraft są parodie. Przyciągają one niesamowitą ilość słuchaczy. Tak też jest w przypadku przeróbki "ONA BY TAK CHCIAŁA", która silnie inspiruje się hitem ostatnich miesięcy. Opublikowana została wraz z teledyskiem, który bardzo dobrze komponuje się z tekstem samej piosenki.

 

2. ♪ DZIEŃ MIKOŁAJA ♪ - Minecraft Piosenka

 

Piosenka świetnie pasująca do obecnego świątecznego klimatu. Tutaj mamy do czynienia z bardziej oryginalnym przykładem piosenki, ponieważ nie dość, że jest do niej dołączony teledysk, to nie bazuje na żadnej piosence i jest dość oryginalna, a przy tym oczywiście dobra. Może to być przykład, że nie trzeba bazować na żadnym materiale źródłowym, aby stworzyć coś dobrego.

 

 

3.  ZŁA KOBIETA - Minecraft Piosenka - MINECRAFT EKSTRA 1.14 

 

Ta piosenka przede wszystkich przyciąga uwagę tym, że nie bazuje na żadnej innej piosence ani nie wpasowuje się w żadne popularne święto. Można wytknąć to, że teledysk jest skromnie wykonany i nie wykorzystuje potencjału drzemiącego w grze, chociaż świetne dopasowanie tekstu oraz muzyki do nie sprawia, że przymykamy oczy na widoczne niedoróbki. Ogólnie cały utwór jest wciągający i zapada w pamięć. Wynika to chyba z faktu, że właśnie nie przywodzi na myśl innej melodii.